Prodej a servis vozů Suzuki - autosalon HRON Veltruby u Kolína

Máte-li zájem pořídit si nový vůz značky SUZUKI, navštivte náš autosalon Hron CZ ve Veltrubech u Kolína. Čeká Vás rodinné zázemí. Naší výsadou je stabilita, tradice a zkušenost s vozy SUZUKI. Jsme tu pro Vás již od začátku roku 2000. Můžete od nás čekat rodinný přístup, stále se snažíme vylepšovat různé maličkosti a drobnosti abyste byli i nadále plně spokojeni. Snažíme se naplnit všechny Vaše potřeby a přání. Přijďte vyzkoušet vozy SUZUKI a budete příjemně překvapeni.  

Suzuki je náš život 😊

Tradice, zkušnosti, stabilita 
Naše firma Hron CZ zajišťuje autorizovaný prodej a servis vozů SUZUKI již více než 20 let. Vyberte si u nás ze širokého sortimentu automobilů SUZUKI. V nabídce máme rodinné vozy, malé městské vozy, sportovní vozy i terénní vozy za skvělé ceny. Vůz si u nás můžete pořídit v hotovosti i na splátky. Se vším vám ochotně poradíme. Nabízíme předváděcí jízdy. Výkup vozů všech značek i vykoupení vašeho vozu v rámci protiúčtu. SUZUKI Vás zaujme atraktivním designem, skvělými jízdními vlastnostmi a vysokou ergonomií, přijďte to vyzkoušet. 

Kompletní servis na jednom místě  
Nový vůz Suzuki Vám pojistíme - povinně i havarijně. Dále se na nás můžete obrátit se záručním, garančním i pozáručním servisem. Zároveň nabízíme i kompletní služby pneuservisu, opatříme Vám nové pneumatiky i s disky, opravíme píchlou pneumatiku, vyvážíme Vaše kola a v případě, kdy u nás zakoupíte nové pneumatiky zařídíme i ekologickou likvidaci Vašich starých pneumatik. Řešíme havárie všech vozů, nejen Suzuki. Naplníme Vám klimatizaci, namontujeme různé doplňky včetně tažného zařízení nebo zámku zpátečky. 

Suzuki Hron Kolín

HRON CZ s.r.o.

Kolínská 14

280 02 Kolín - Veltruby

Prodej

Pondělí
8:00 - 17:00
Úterý
8:00 - 17:00
Středa
8:00 - 17:00
Čtvrtek
8:00 - 17:00
Pátek
8:00 - 17:00
 +420 321 795 763
 +420 723 291 112
 prodej@hroncz.cz